HALO MORĄG

Niemal 7 000 miejsc wspiera WOŚP

Mimo że 29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia, już teraz w niemal 7 000 miejscach można wesprzeć działania jednej z największych organizacji pozarządowych. Od kilku tygodni odbywają się finałowe wydarzenia, a w wielu sklepach lub instytucjach można znaleźć puszki. To oznacza, że już dzisiaj można wesprzeć zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Fundacja WOŚP dzięki zaangażowaniu Sztabów i firm po raz kolejny postawiła puszki Finału w marketach, sklepach i innych miejscach, do których uczęszczamy podczas załatwiania codziennych spraw. W ramach 29. Finału WOŚP, jak dotąd zgłoszono 6780 Sztabowych Puszek Stacjonarnych.
Czym jest Sztabowa Puszka Stacjonarna?
To tekturowa puszka kwestarska, która przypisana jest do konkretnego Opiekuna i lokalu.
Jeśli firma chce w swoim lokalu postawić taką puszkę, musi się zgłosić do sztabu lub zapisać się przez portal iwolontariusz.wosp.org.pl. Jak to zrobić?
1. Wejdź na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl.
2. Po założeniu i potwierdzeniu konta przejdziesz na stronę rejestracji.
3. Wybierz ścieżkę DLA FIRM i WYDARZEŃ.
4. Zobaczysz dwa przyciski: Sztabowa Puszka Stacjonarna (tekturowa puszka) – składam wniosek oraz Skarbonka firmowa – załóż natychmiast.
5. Wybierz jeden z wariantów – strona przeniesie Cię do odpowiedniego formularza.

29 Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. W zbiórkę, która dedykowana będzie wsparciu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy, włączy się 120 tys. wolontariuszy, zarejestrowanych w Sztabach na całym świecie. Zbiórka realizowana będzie również przy wykorzystaniu kanałów elektronicznych. Kweście towarzyszyć będą wydarzenia organizowane przez lokalne Sztaby, a także 15. bieg “Policz się z cukrzycą”, który realizowany będzie w formie wirtualnej. W Warszawie centrum wydarzeń stanowić będzie studio telewizyjne na Placu Defilad, w którym odbędą się koncerty m.in. zespołu Dżem, Voo Voo, Kwiat Jabłoni i Piersi. Transmisja internetowa wydarzenia rozpocznie się w sobotę (30 stycznia) o godz. 21:00 i potrwa nieprzerwanie 27 godzin.

(WOŚP)

error: Nie kopiuj!!!