AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKAWieści z ratusza

Nowe zasady wydawania kodów do Legimi i Empik Go w morąskiej bibliotece

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi wydawania kodów do platform Empik Go i Legimi w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. K.I. Gałczyńskiego w Morągu oraz coraz większym ich zainteresowaniem, przy ograniczonej liczbie kodów biblioteka wprowadziła regulamin korzystania z oferty Empik Go oraz Legimi. Będzie on obowiązywał od września 2023 r. i pozwoli on zapewnić sprawniejszą obsługę naszych czytelników.

Regulamin korzystania z oferty Empik Go oraz Legimi

Kody do aplikacji Empik Go oraz Legimi wydawane są w Wypożyczalni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu Użytkownikom posiadającym ważną kartę biblioteczną i niemającym żadnych zobowiązań i należności wobec MBP w Morągu.

*Konto założone internetowo przez katalog OPAC i niepotwierdzone przez bibliotekarza nie kwalifikuje się do wydania kodu.

Po kod można się zgłosić osobiście lub wysyłając e-mail na adres: wypozyczalnia.morag@wbp.olsztyn.pl. W treści maila należy podać nazwę platformy, do której chce się uzyskać dostęp (Empik Go lub Legimi), imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej. (Uwaga! E-maile wysłane przed wyznaczonym terminem, nie będą brane pod uwagę).

Kody wydawane będą w terminach wyznaczonych przez bibliotekę.

Użytkownikowi przysługuje tylko jeden kod miesięcznie, Empik Go albo Legimi.

Liczba kodów w każdym miesiącu jest ograniczona. Kody będą wydawane do wyczerpania limitu przypadającego na dany miesiąc.

Brak aktywacji kodu przez Użytkownika może spowodować odmowę wydania kodu w następnym okresie.

Dni, od których wydawane będą kody w danym miesiącu:

02.10.2023

02.11.2023

01.12.2023

Biblioteka prosi również o cierpliwość i wyrozumiałość, wszystkie Czytelników zgłoszenia  będą na bieżąco weryfikowane. W imieniu MBP w Morągu zapraszamy do pobierania kodów i życzymy miłej lektury.

(red./MBP Morąg)

error: Nie kopiuj!!!