AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKAWieści z ratusza

Od 43 lat z uśmiechem dostarcza przesyłki

– Dziś chcemy podzielić się z Wami historią najbardziej lubianego kuriera w Morągu, który od 43 lat z uśmiechem na twarzy dostarcza przesyłki w naszej okolicy! – tak nowego bohatera projektu: „Morąg – małe miasto wielkich ludzi!” przedstawia Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu.

Pan Mirosław Kurowski zna każdy zakamarek naszych ulic i jest gotów stawić czoła nawet najbardziej zawiłym labiryntom dróg!

Ale to nie tylko o dostarczanie przesyłek chodzi – pan Mirek to również kopalnia anegdot, dowcipów i radosnego humoru! Przy nim nawet poniedziałek staje się dniem pełnym uśmiechu!

Dla wielu z nas stał się nie tylko kurierem Poczty Polskiej, ale także przyjacielem i inspiracją. Jego długoletnia wierność swojemu zawodowi to prawdziwy dowód na to, że praca może być czymś więcej niż obowiązkiem – to pasja i radość!

Dziękujemy Panu za każdy uśmiech, przynoszony razem z przesyłkami.

Pamiętajcie, że za każdym razem, gdy otwieracie drzwi, aby odebrać przesyłkę, otwieracie także drzwi WIELKIEMU CZŁOWIEKOWI

Projekt: „Morąg – małe miasto wielkich ludzi!”

Fotograf: grupa projektowa i Hubert Kalinowski

Miejsce: ul. Adama Mickiewicza

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025.

(MBP Morąg)

error: Nie kopiuj!!!