Warmia i Mazury

Odkrywamy gen Warmii i Mazur

Kampania promocyjna „Odkrywamy #genWarmiiiMazur” to 10 historii – reportaży o ludziach, których łączy coś wyjątkowego, łączy ich #genWarmiiMazur.

#genWarmiiiMazur to coś co pozwala ludziom uwalniać swój potencjał.

Ludzie, którzy tu się urodzili, tu mieszkają lub tu przyjeżdżają, odkrywają w sobie coś co ich inspiruje, wyzwala kreatywność, innowacyjność, daje odwagę, aby spełniać marzenia.

To tu odkrywają siebie na nowo, zakładają firmy, fundacje, praktyki lekarskie, produkują, tworzą nowoczesne technologie, działają w obszarze automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, konstrukcji maszyn i urządzeń, inteligentnego sterowania i wielu innych dziedzinach, piszą książki, malują. Z tego regionu czerpią energię, siłę i chęć do pracy. Tu się realizują.  A efekty tego widoczne są nie tylko w regionie i kraju, ale także poza jego granicami.

Chcemy pokazać tych wyjątkowych ludzi, bo to dzięki nim nasz region może się rozwijać.

Od marca do lipca będziemy przedstawiać naszych bohaterów. W każdym miesiącu opublikujemy na profilu Facebook Warmia i Mazury po dwie zagadki. Kto odgadnie kim jest bohater odcinka otrzyma prezent.

Kampania będzie realizowana w internecie m.in.: Facebook Warmia i Mazury, Warmia i Mazury. Zdrowe Życie czysty zysk, Youtubie Warmia i Mazury, Linkedin Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz na stronie www.warmia.mazury.pl

Niezmiernie cieszy nas fakt, że ludzi z tak dużym potencjałem jest zdecydowanie więcej na Warmii i Mazurach, dlatego planujemy kampanię kontynuować i wspólnie odkrywać kolejne dobre geny.

error: Nie kopiuj!!!