AktualnościHalo MorągWieści z ratusza

Paczka dla Zbożniaczka 2025 – Pomóż psom ze schroniska poczuć ciepło świąt!

Zima to trudny czas dla czworonogów, które wciąż czekają na swój wymarzony dom. Aby choć trochę rozgrzać ich serca, schronisko w Morągu zaprasza do udziału w akcji Paczka dla Zbożniaczka 2025”. Każdy, nawet najmniejszy gest, ma ogromne znaczenie! Dzięki wsparciu mieszkańców psy otrzymują nie tylko pełne miski, ale także poczucie bezpieczeństwa i miłości, której tak bardzo potrzebują.

Organizatorzy podkreślają, że Zbożniaczek i jego psia ekipa odwdzięczą się merdającymi ogonami i ogromną wdzięcznością.

Do udziału w akcji zaprasza się wszystkich, którzy chcą sprawić, by świat schroniskowych psiaków stał się choć trochę cieplejszy. Więcej informacji oraz możliwość dołączenia do akcji dostępna jest na Facebooku pod linkiem: Świąteczna Paczka Zbożniaczka 2025

Dodatkowo, schronisko zaprasza na swoje stoisko podczas Jarmarku Świątecznego, który odbędzie się 13 grudnia w Parku Miejskim w Morągu. To doskonała okazja, aby osobiście wesprzeć czworonogi i dowiedzieć się, jak można pomóc im na co dzień.

Razem możemy sprawić, że psy ze schroniska poczują ciepło i radość Świąt Bożego Narodzenia!

(red./UM Morąg)