AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKAWieści z ratusza

,,PAN Z TELEWIZJI” w MDK

Data 17.02.23, Start 18:00, MORĄSKI DOM KULTURY: BARTOSZ GAJDA, Suport Jarosław Marek SOBAŃSKI. Nowy program stand-up ,,PAN Z TELEWIZJI”.

BILETY:

45 PLN – przedsprzedaż

BILETY ONLINE:

https://www.kupbilecik.pl/…/Stand-up%3A+Bartosz+Gajda/

https://biletyna.pl/event/view/id/290342

OPIS PROGRAMU

Pan z telewizji czyli stand up czterdziestolatka.

BARTOSZ GAJDA – Zawodowo komik, od 20 lat związany z kabaretem i telewizją. Autor wielu skeczy, scenariuszy telewizyjnych, przyzwyczajony do blasku fleszy. Wystarczy postawić przed nim kamerę, włączyć a żartami sypie jak z rękawa. To zawodowo.

A jak to jest na codzień? No właśnie. Jak to jest z tymi znanymi osobami w zwykłym życiu. Co sobie myślą jak tak stoją w kolejce po chleb? Albo jak widzą, że żona źle podkładała rzeczy do zmywarki. Bo nawet nie wiecie jak można źle wkładać rzeczy do zmywarki. Co taka znana osoba może powiedzieć swoim dzieciom kiedy przepoczwarzają się ze słodkich dzieciaków w… młodzież… Bo przecież nie powiesz tego przeklętego zdania, które zmiana Cię z młodzieżowego faceta w zgryźliwego starca. Jest takie jedno zdanie. Wypowiadali je nasi rodzice, ich rodzice i rodzice naszych dziadków. I każde pokolenie w dół przysięga sobie, że go nigdy nie wypowie. Aż do momentu kiedy…

Wiesz co to za zdanie?

Do zobaczenia!!!

(MDK)

 

error: Nie kopiuj!!!