„Panowie z Kabaretu” oraz gość specjalny w MDK

Morąski Dom Kultury zaprasza na komediowy występ o lekko mocniejszej formule  pt. „Panowie z Kabaretu” oraz gość specjalny, 13 maja 2019 r., godz. 18:00, sala widowiskowo-kinowa MDK.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Morąskim Domu Kultury oraz na portalach KupBilecik.pl, Biletyna.pl i PanBilet.pl

Wystąpią:

1) BARTOSZ GAJDA – W latach 2002-2018 członek kabaretu Łowcy.B. Aktualnie świetny stand Up (er).
Jako gospodarz Mazurskiej Nocy Kabaretowej w 2016, był współscenarzystą i współreżyserem realizacji telewizyjnej na żywo. Potrafi zapanować nad tłumem, uwielbia improwizacje i chętnie bierze w nich udział. Zawodowo prowadzi imprezy, w tym roku min. Finał WOŚP na głównej scenie w Rzeszowie. Wszelkie nowe zadania działają na niego mobilizująco i z przyjemnością bierze udział w premierowych projektach. Pisze i tworzy zarówno sam jak i w grupach. Mam duże doświadczenie i umiejętności.

2) ŁUKASZ KACZMARCZYK – Łukasz „Kaczor” Kaczmarczyk to człowiek pełen sprzeczności. Jak na prawdziwego hanysa przystało jest tradycjonalistą, który nade wszystko ceni wygodę i ciepło domowego ogniska, dlatego wybrał życie w rozjazdach i ciągle szuka nowych form artystycznego wyrazu. Z natury jest nieśmiałym, introwertykiem, dlatego jak nikt inny odnajduje się na scenie, przed publicznością. Jest właścicielem najbardziej abstrakcyjnego poczucia humoru w naszym pięknym kraju nad Wisłą – dlatego w swoich tekstach najczęściej porusza tematy społeczne, życiowe i zwyczajnie prawdziwe a ponieważ jest graczem zespołowym, który najlepiej czuje się w grupie, to wciąż nieodparcie pociąga go Stand-Up.

3) GOŚĆ SPECJALNY – „PAN LI” – Stand up to nowoczesna odmiana pokazu iluzji scenicznej dla większej liczby widzów. Podczas występu prezentuję całą gamę wyrafinowanych technik magicznych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających koneserów sztuki iluzjonistycznej. Moje show może być samodzielną atrakcją wieczoru (ekskluzywny występ iluzjonisty) lub częścią większej imprezy o dowolnym charakterze (iluzjonista na event). Repertuar ustalam indywidualnie w porozumieniu z organizatorem wydarzenia – za każdym razem proponuję atrakcje na najwyższym poziomie. Potem już tylko wbijam się w elegancki outfit i robię z publiką, co tylko chcę. Ludzie to uwielbiają.

(MDK)