AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKA

Pary z SKT „U Mirka” m.in.: na festiwalu Czar Par

Sobotę pary ze Sportowego Klubu Tanecznego ” U Mirka” spędziły na Ogólnopolskim Giżyckim Festiwalu Tańca Czar Par.

Nasza mała ” kropeczka” Natasza Klekowska po raz pierwszy wyszła na parkiet na turnieju. Nasza ośmiolatka w kat. solistek 8-11 lat kl. po wielkim stresie: srebrny medal.

Po raz pierwszy jako solistka (partner chory) wystąpiła na turnieju w kat. 8-11 lat kl. H. Julia Obuchowicz. W ” nowej rzeczywistości tanecznej” Julia wytańczyła srebrny medal. Wielkie brawa za sportową postawę tancerki!

W kat.10- 11 lat kl. H startowały trzy nasze pary . Ze srebrnym medalem wróciła do domu para Jakub Klekowski, Maja Obuchowicz.oraz Michał Tuchewicz, Martyna Szerszeń. Złoto wytańczyli : Jeremiasz Dobrzeniecki, Karolina Miazga.

W kat. 12- 13 lat kl. H srebrny medal ex aequo wytańczyły pary : Karol Białaś -Julia Klisz, Gabriel Dobrzeniecki- Blanka Kowalczyk, Igor Oleksiw- Julia Narejko. Złoto z turnieju w Giżycku wywiozła para Piotr Staszan, Maja Kozik. Super emocje, dobra prezentacja! Gratulujemy parom dobrego występu!

W kat. 12-13 lat kl F zatańczyła para Mateusz Oczyński, Nikola Klekowska. Nasi klubowicze uplasowali się ponownie na miejscu III. Dziękujemy za dobry występ i życzymy dalszych sukcesów!

Również w sobotę , ale na turnieju w Dzierzgoniu startowała nasza para Olaf Zacharewicz , Klaudia Repka. W kat pow. 15 lat kl D stylu ST para stanęła na na podium i wróciła do Morąga z brązowym medalem

(Mirosław Grzymkowski)

error: Nie kopiuj!!!