AktualnościHalo Morąg

Pierwsze spotkanie edukacyjno-integracyjne morąskich diabetyków – 24.02

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków w Morągu zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie edukacyjno-integracyjne. Zostało zaplanowane na  24 lutego 2025 o godzinie 11.00 w morąskim ratuszu.

– Podczas spotkania zostaną przedstawione informacje dotyczące działań na rok bieżący oraz zostanie podsumowana działalność koła. Wykład szkoleniowy poprowadzą funkcjonariusze z policji – zaprasza Małgorzata Jaśkowiak, prezes morąskiego koła Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Morągu.

Biuro PSD w Morągu mieści się w morąskim ratuszu i jest czynne w poniedziałki od godz. 9.00 do 13.00.

– Jednym z podstawowych celów naszego stowarzyszenia jest szerzenie odpowiedniej edukacji dla naszych członków oraz ich rodzin. Odpowiednia wiedza diabetyka wpływa na jego leczenie co za tym idzie jakość jego życia. Pozwala na szybsze wykrycie powikłań dlatego też zachęcamy do udziału w naszych szkoleniach – podkreśla zarząd Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Morągu.

(red.)