Warmia i Mazury

Piknik rowerowy Love Rower 2023

Nie masz pomysłu na spędzenie ostatniej niedzieli tego lata? Jesteś fanem rodzinnego rowerowania? To być może ostatnia możliwość odbycia w tym sezonie wyprawy rowerowej! I to nie byle wyprawy a poprzez wszystkie atrakcyjne miasta Warmii i Mazur! Zastanawiasz się, czy można w jedno popołudnie poznać całe województwo? Przyjdź do Parku Centralnego w Olsztynie, a przekonasz się, że jest to możliwe! 17 września zielony obszar Parku Centralnego zamieni się w zielony obszar województwa warmińsko-mazurskiego.

Zapraszamy całe rodziny do Parku Centralnego w Olsztynie na zabawę relaks i do udziału w grze terenowej LOVE ROWER!

Zadaniem dzieci będzie odbycie wycieczki – rowerem lub pieszo – zgodnie z mapą , którą otrzymacie od nas. Nie będzie to wcale takie łatwe, gdyż poza orientacją w terenie, trzeba będzie się wykazać pewnymi sprawnościami i wiedzą aby wykonać różne zadania po drodze Za przejście całej trasy czeka Was gwarantowana nagroda!

Poza grą będą czekały na Was foodtrucki oraz ogniska – koniecznie weźcie ze sobą kiełbaski, żeby je z nami upiec! Po smakołykach o godz. 14:30 zapraszamy na profesjonalny trening z Body Perfect– zamiast iść do klubu, przyjdź z rodziną poćwiczyć do parku!

O godz.16:00 symulacja wypadku – czy wiesz jak się zachować podczas takiego zdarzenia? Wszystkiego nauczą nas profesjonaliści!

Podczas pikniku na scenie zaprezentują się młodzi artyści będzie mnóstwo muzyki oraz konkursów, do wygrania rowery, hulajnogi i cała masa innych nagród

W tym roku do ekipy LOVE ROWER dołączył serwis Palina z bardzo fajną akcją: możesz na nasz piknik przyprowadzić stary nieużywany rower – przekażemy go do naprawy przez serwis Palina, a następnie trafi do osób potrzebujących! Fajne, nie? Zachęcamy!

Ponadto liczne stoiska wielu zaprzyjaźnionych miast i firm – z pewnością każdy znajdzie coś interesującego!

Widzimy się 17 września w Parku Centralnym w Olsztynie od godz. 13:00 do 17:30!

(ZDW Olsztyn)

error: Nie kopiuj!!!