Plany lotniska na najbliższe miesiące

W rozkładzie lotów Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach na 2019 rok, znajdą się stałe, utrzymujące zainteresowanie pasażerów, połączenia do Londynu Luton,Londynu Stansted oraz Dortmundu.

Wraz z rozpoczęciem sezonu letniego w kwietniu, do siatki połączeń mazurskiego lotniska dołączą dwa kierunki realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT – nowe połączenie do Krakowa oraz powracające rejsy do Lwowa, które cieszyły się dużą popularnością w sezonie letnim 2018.

Pasażerowie będą mogli skorzystać z bezpośredniego połączenia do Krakowa dwa razy w tygodniu – w czwartki i niedziele, natomiast do Lwowa – we wtorki i soboty.
W sezonie letnim, powrócą również loty czarterowe z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Burgas, realizowane przez jedno z największych biur turystycznych w kraju – Neckermann Polska. Pasażerowie będą mogli dotrzeć nad bułgarskie wybrzeże z wylotem z Mazur w każdą niedzielę w okresie od 9 czerwca do 15 września 2019 r.

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury jako lotnisko przyjazne ruchowi General Aviation, przygotował również ofertą dedykowaną użytkownikom samolotów prywatnych w ruchu krajowym oraz międzynarodowym. Pakiet GA Premium został stworzony z myślą o pasażerach biznesowych, ceniących sobie szybkie i komfortowe podróżowanie na najwyższym poziomie.

Dzięki nowej usłudze, pasażerowie będą mogli skorzystać z priorytetowej odprawy na lotnisku w asyście wykwalifikowanego personelu portu oraz przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Więcej informacji na stronie internetowej www.mazuryairport.pl

(wwim)