HALO MORĄG

PLK na TRAKO 2021

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. już po raz 14 uczestniczą w Targach TRAKO, największym w Europie w 2021 r. – Międzynarodowym Roku Kolei – spotkaniu branży kolejowej. Dla Spółki, która obchodzi w 2021 r. dwudziestolecie, to czas spotkań z branżą, ekspertami, debaty, seminaria. Zapraszamy do stoiska Grupy Kapitałowej PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. – hala B stoisko 10.

Grupa Kapitałowa PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. w trakcie Targów aktywnie włącza się w spotkania dotyczące rozwoju i przyszłości polskiej kolei i wymiany doświadczeń w branży kolejowej w Polsce i w Europie.

Spółki Grupy Kapitałowej PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. zapraszają na cykl debat i spotkań z ekspertami. W pierwszym dniu Targów, prezes Zarządu Polskich Linii Kolejowych S.A. Ireneusz Merchel spotka się m.in. z koordynatorem europejskim ds. ERTMS. Tematem rozmów będzie wdrażanie systemu ERTMS w Polsce.

Drugi dzień Targów, środa 22 września to briefing prasowy nt. poprawy dostępu kolejowego do porów Trójmiasta i modernizacji obszaru ekspozycji dla Targów obok przystanku Gdańsk Stadion Expo.

Istotne wydarzenie dnia to III debata inwestycyjna „Perspektywy rozwoju polskiej infrastruktury kolejowej” z udziałem Ministerstwa Infrastruktury, Izby Gospodarczej Transportu Lądowego, prezesa Zarządu PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. Ireneusza Merchel.

PLK uczestniczy także w konferencji UTK dot. stanu bezpieczeństwa na kolei. Interesującym wydarzeniem będzie o godz. 15.00 przekazanie PKP Polskim Liniom Kolejowym S.A. podbijarki rozjazdów Plasser & Theurer. Tego dnia prezes Zarządu PLK Ireneusz Merchel spotka się również z dyrektorem generalnym LTG.

Targi TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Tegoroczna 14. edycja wydarzenia jest największym spotkaniem branży kolejowej podczas Europejskiego Roku Kolei. To promocja kolei, jako najbardziej ekologicznego środka transportu.
(PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.)

error: Nie kopiuj!!!