AktualnościHalo MorągWieści z ratusza

Pływalnia w Morągu nieczynna w Boże Ciało

Gmina Morąg informuje o czasowym zamknięciu obiektu rekreacyjnego. W dniu 4 czerwca 2026 r. (czwartek), przypadającym w święto Boże Ciało, pływalnia Pływalnia Morąska Perła będzie nieczynna.

Obiekt pozostanie zamknięty przez cały dzień. Mieszkańcy mogą korzystać z pływalni w pozostałe dni, zgodnie z obowiązującym harmonogramem.

(red./UM Morąg)