„Pod Pretekstem” zaprasza na premierę „Tanga” Sławomira Mrożka
Zespół teatralny „Pod Pretekstem” z przyjemnością ogłasza premierę spektaklu „Tango” według Sławomira Mrożka, która odbędzie się 21 marca 2025 roku o godzinie 17:00 w auli szkolnej Zespołu Szkół Licealnych w Morągu. Reżyserią sztuki zajęła się utalentowana Krystyna Horbacz, której praca nad spektaklem obiecuje niezapomniane wrażenia.
W obsadzie znalazły się znane i cenione młode talenty: Zuzanna Pilcek, Maja Lewandowska, Michał Rybski, Wojciech Kopcio, Judyta Krukowska, Wiktor Matwiejczyk oraz Sebastian Zawadka. „Tango” to sztuka pełna humoru, absurdu i głębokich refleksji, a adaptacja Mrożkowskiego dramatu z pewnością dostarczy widzom nie tylko rozrywki, ale także skłoni do przemyśleń nad współczesnym światem. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników teatru oraz tych, którzy chcą spędzić wieczór w doborowym towarzystwie i intelektualnym wyzwaniu.

(red.)

