Warmia i Mazury

Pokaż za co kochasz Polskę

Młodzi i kreatywni, mamy dla Was wyzwanie! Zobrazujcie to, co lubicie w naszym kraju. Najlepsze prace konkursowe będą promować nasz kraj podczas 16. ogólnoświatowego Forum Zarządzania Internetem (IGF), które odbędzie się w Katowicach w ostatnim kwartale 2021 roku.

Polska ma się czym pochwalić, pokażmy to! Polskie innowacje, odkrycia naukowe, najciekawsze fakty z naszej historii, malarstwa lub muzyki, najpiękniejsze miejsca? Podziel się tym, z czego jesteś dumny. Nagraj krótki film, stwórz plakat lub zrób zdjęcie, w których pokażesz, co Ci się podoba. Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody. Ich pula to 50 tysięcy złotych.

Pełna dowolność

Prace można zgłaszać w jednej z trzech kategorii:

plakat

krótki film

zdjęcie

Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie trzy prace. Mogą być z tej samej lub ze wszystkich trzech kategorii (np. trzy plakaty lub jeden plakat, film i zdjęcie). Zostawiamy Wam pełną dowolność.

Wasze prace mogą wykorzystywać dowolną technikę: np. malarstwo, rysunek, grafikę komputerową.

Wierzymy w Wasz talent i kreatywność!

W naszym konkursie może wziąć udział młodzież w wieku od 12 do 24 lat. Wyodrębniliśmy dwie grupy wiekowe:

grupa A: 12-17

grupa B: 18-24

Pamiętajcie! Jeżeli nie ukończyliście 13 lat – Waszą pracę może zgłosić jedynie Wasz opiekun, czyli np. rodzic.

Jeżeli macie od 13 do 17 lat – sami możecie zgłosić swoją pracę. Musicie jednak dołączyć oświadczenie podpisane przez Waszego opiekuna.

Jest o co walczyć

Nie ma konkursu bez nagród! My przyznamy je za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Kategorie są trzy, a grupy wiekowe dwie – a to oznacza, że łącznie nagrodzimy aż 18 osób.

I miejsce – 4000 zł

II miejsce – 2000 zł

III miejsce – 1000 zł

UWAGA! Jury konkursu może przyznać 16 dodatkowych wyróżnień! Nagroda za wyróżnienie to 500 złotych.

Do dzieła! Na Wasze prace czekamy do 30 września 2020 roku.

Skoro jesteśmy Ministerstwem Cyfryzacji to musi być cyfrowo…  Pracę (lub prace) konkursowe możecie zarejestrować oraz złożyć jedynie online, wypełniając formularz na stronie internetowej konkursu.

Nagrodzone prace wykorzystamy do promowania Polski podczas przyszłorocznego Forum Zarządzania Internetem (IGF). Zobaczą je tysiące osób z całego świata – nie tylko w internecie, ale i na wystawie, którą zorganizujemy w Katowicach.

Do dzieła!
Więcej informacji: www.gov.pl/lubiepolske

(UW Olsztyn)

 

error: Nie kopiuj!!!