AktualnościHALO MORĄGWarmia i Mazury

Policjanci poszukują 17- letniej Anny Jarzyna i 16- letniego Adriana Sętowskiego

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie prowadzą poszukiwania opiekuńcze za małoletnią Anną Jarzyna, która 29 sierpnia br. opuściła miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie wróciła do domu oraz za Adrianem Sętowskim, który 29 sierpnia br. opuścił miejsce pobytu w Ostródzie i do chwili obecnej nie wrócił.

17- letnia Anna Jarzyna w dniu 29 sierpnia br. opuściła miejsce pobytu i do chwili obecnej nie wróciła. Małoletnia ma około 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma czarne włosy sięgąjące za ramiona i brązowe oczy. W dniu oddalenia się z miejsca pobytu ubrana była w granatowe legginsy, granatową kurtkę i czarne buty.

16- letni Adrian Sętowski w dniu 29 sierpnia br. opuścił miejsce pobytu w Ostródzie i do chwili obecnej nie wrócił. Małoletni ma około 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy. Policjanci nie posiadają informacji jak był ubrany w dniu opuszczenia miejsca pobytu.

Wszystkie osoby, które maja wiedzę na temat miejsca przebywania małoletniej prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostródzie.

Informacje (również anonimowe) można przekazywać telefonicznie na numery:

112 (nr alarmowy)

47 73 242 00 (dyżurny KPP w Ostródzie)

606 922 044 (oficer prasowy)

lub mailowo na adres: prasowy@ostroda.ol.policja.gov.pl

(KPP Ostróda/red.)

error: Nie kopiuj!!!