POLREGIO na ferie zimowe 2019

Z okazji ferii POLREGIO zachęca do korzystania z ofert promocyjnych i połączeń do niezwykle ciekawych zakątków Polski.

Na narty z POLREGIO. Noclegi bez tłoku

Ferie zimowe to doskonała okazja do spędzenia czasu wolnego na świeżym powietrzu, wędrując urokliwymi uliczkami zimowych kurortów czy szusując na nartach. Pociągi POLREGIO pozwolą dotrzeć komfortowo na narty np. do takich miejscowości jak Krynica-Zdrój czy Zakopane, a dzięki pociągom Podhalańskiej Kolei Regionalnej szybko i bez stania w korkach poruszać się po Podhalu. To doskonała alternatywa dla osób chcących skorzystać z atrakcyjnej cenowo bazy noclegowej poza stolicą polskich gór.
Pociągami POLREGIO można dotrzeć do wielu miejscowości będących dobrą bazą wyjściową na szlaki turystyczne czy wyciągi narciarskie, np. na trasie Żywiec – Sucha Beskidzka, Tarnów – Nowy Sącz czy Jasło – Komańcza.
Dzięki wspólnej ofercie POLREGIO i PKP Intercity „Razem w Polskę” można podróżować bez ograniczeń wszystkimi pociągami obu przewoźników przez cały weekend: od piątku od godz. 19:00 do poniedziałku do godz. 6:00.

W okresie zimowym miłośnicy nart biegowych chętnie odwiedzają nie tylko Zakopane, ale i Szklarską Porębę, gdzie można dotrzeć pociągiem REGIO „Kamieńczyk” z Poznania przez Wrocław i Jelenią Górę, a przy okazji skorzystać z wagonu barowego podziwiając z okna pociągu malownicze krajobrazy na trasie do Szklarskiej Poręby.

Piękna zima nad morzem. Pojedź tam z nami!

W sezonie ferii zimowych warto wybrać się na polskie wybrzeże, gdzie dzięki dynamicznie zmieniającej się aurze panuje wysokie stężenie jodu w powietrzu, korzystnie wpływającego na samopoczucie, a przede wszystkim górne drogi oddechowe. Podróże nad Bałtyk zapewniają pociągi POLREGIO kursujące w ramach stałej oferty m.in. do Świnoujścia, Kołobrzegu i na Hel. Podróż w grupie może być niezapomnianym przeżyciem, a korzystając z oferty „Ty i raz, dwa, trzy” również tanim. W tej ofercie dla pierwszej osoby wydaje się bilety jednorazowe wg taryfy normalnej lub z ulgą ustawową, a dla pozostałych osób wydaje się bilety tańsze o ok. 30% od taryfy normalnej.

Jak ferie to bilety turystyczne i mini turystyczne!

Miłośników cichych zakątków Polski i pieszych wędrówek po niezbyt wymagającym terenie warto skierować na Warmię i Mazury, Podlasie czy Lubelszczyznę.
Bilety turystyczne i mini bilety turystyczne pozwolą na wielokrotne przejazdy od godziny 18:00 w piątek, do godziny 6:00 w poniedziałek. Bilety turystyczne, każdy w cenie 45,00 zł brutto – oprócz pociągów specjalnych – są honorowane, w pociągach REGIO oraz pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter). Połączenia POLREGIO docierają do atrakcyjnych miejscowości z bazą na dobre noclegi, takich jak Giżycko, Ełk, Suwałki czy Zamość. Stała oferta POLREGIO zapewnia atrakcyjnie cenowo podróże również do największych polskich miast, np. Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Kielc czy Szczecina, a nawet za granicę, do Goerlitz, Berlina, Kowna czy Brześcia. Mini bilety turystyczne w cenie 39,00 zł brutto honorowane są tylko w pociągach REGIO.

Bilety POLREGIO online zawsze pod ręką

Bilety POLREGIO można obecnie zakupić poprzez nowy, własny system sprzedaży biletów online pod adresem polregio.pl oraz aplikację mobilną POLREGIO (na Androida i IOS), jak również biletomatach, kasach biletowych i u obsługi pociągów.
Kasy biletowe POLREGIO są jedynymi w kraju, w których można zakupić bilety na przejazdy pociągami wszystkich pasażerskich przewoźników kolejowych w Polsce wykonujących regularne przewozy.

(Polregio)