HALO MORĄG

„POLSKIE DOMY ZA MILIONY” W ACTIVE FAMILY!

Życie w luksusie w czystej postaci. Jak wygląda? Chcielibyście sobie to wyobrazić? Zobaczcie najdroższe warszawskie apartamenty  i sprawdźcie dlaczego tyle kosztują!

Premiera w środę, 11 marca, o godz. 20.30!

W tournee po wysokiej klasy apartamentach zabierze Was dziennikarka szołbiznesowa – Karolina Motylewska. Zobaczycie najbardziej ekskluzywne mieszkania, na które stać tylko milionerów. Co sprawia, że trzeba za nie płacić bajońskie sumy? Ogromne przestrzenie, zapierające dech w piersiach widoki z okna, najdroższe materiały, wytworne meble, najwyższej klasy sprzęty i najnowocześniejsze rozwiązania. To nie lada okazja wejść do warszawskich apartamentów, które kosztują tyle, co kilka, a może nawet kilkanaście mieszkań w stolicy. Karolina Motylewska wypyta o każdy szczegół i sprawdzi za co tak naprawdę trzeba zapłacić aż tyle pieniędzy i kto decyduje się na taką inwestycję.

Premierowy odcinek już dzisiaj, w środę, 11 marca o godz. 20.30, w telewizji Acitve Family. Na pierwszy ogień idzie apartament w samym centrum Warszawy, w okolicy pięknego Parku Saskiego o wartości kilku milionów złotych, w budynku zaprojektowanym przez architekta światowej sławy. 38 piętro, ogromna powierzchnia i luksusowy włoski design. Mieszkanie, gdzie nie dociera smog, skąd widać całe miasto i każda nawet najmniejsza rzecz swoją ceną przyprawia o zawrót głowy .

„Polskie Domy za Miliony” – premiery w środy, o godz. 20.30 w telewizji Active Family.

Karolina Motylewska

Karolina Motylewska-prezenterka i modelka, która kocha swoją prace i wszystko co z nią związane. Uwielbia wyzwania i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jej motto życiowe to „Nie mów ja­ki ktoś jest wspa­niały, spraw by w to uwierzył i to poczuł…”. Dlatego też w swoich wywiadach z gwiazdami ukazuje ich zalety i indywidualizm. Prywatnie jest mamą siedmioletniego synka i trzyletniej córki, dla których gotowa jest zrobić wszystko. W życiu kieruje się zasadą, aby traktować innych tak jak samemu chce się być traktowanym i stara się zarażać wszystkich swoim optymizmem oraz dobrą energią. Największą wartością są dla niej rzeczy bezcenne, takie jak miłość, rodzina i szczęście. Ma nadzieje, że w programie „Polskie Domy za Miliony” uda jej się pokazać wszystkie tajemnice i zakamarki rezydencji i sprawi, że widz nie będzie mógł doczekać się kolejnego odcinka.

Active Family

Stacja lifestyle’owa Active Family oferuje rozrywkę dla całej rodziny. Promuje aktywny styl życia, przedstawia światowe trendy w różnych dziedzinach oraz porusza ważne życiowe kwestie i problemy. Telewizja prezentuje programy o różnorodnej tematyce, od pozycji rozrywkowych, przez poradnikowe, filmy przyrodnicze i dokumentalne, po reality shows, teleturnieje i formaty z gwiazdami.  Na wesoło, na poważnie, refleksyjnie, edukacyjnie, a czasem nawet kontrowersyjnie. W ofercie stacji znajdują się zarówno zagraniczne hity telewizyjne, jak i autorskie, rodzime produkcje.

Kanał dostępny jest na platformie CANAL+ oraz sieciach kablowych: UPC Polska, Vectra, Toya, Orange, Multimedia, Netia i Inea, a także u blisko stu mniejszych, regionalnych dystrybutorów.

(Hanna Krawczyńska)

error: Nie kopiuj!!!