AktualnościHALO MORĄG

Pomóż Wiktorowi z Morąga w walce z glejakiem IV stopnia

– Drodzy Znajomi, Nieznajomi, Przyjaciele, Rodzino. Ze względu na nawrót choroby mojego męża Wiktora i trudną sytuację materialną w jakiej się znalazłam, utworzyłam zbiórkę pomocową. Bardzo proszę Was Wszystkich o pomoc lub udostępnianie, dla Nas liczy się każda pomoc – apeluje o wsparcie żona Wiktora, Urszula z synem Michałem.

– Jestem żoną Wiktora, który w grudniu 2021 zachorował na glejaka IV stopnia. Wiktor trafił do szpitala w Bydgoszczy, gdzie został zoperowany przez Doktora Birskiego . Stan po operacji był stabilny do czasu ataku padaczki w zeszłym miesiącu tego roku. Do tego doszedł obrzęk mózgu, afazja, nowe ogniska zapalne i stan zagrażający życiu. Mąż jest po chemio i radioterapii, niestety nie słyszy na jedno ucho, doszła depresja a rokowania są bardzo niepewne. Naszą sytuację pogarsza fakt że nasz syn Michał ma zespół Aspergera i również potrzebuje mojej opieki i pomocy. Zostałam z tym sama bez możliwości podjęcia pracy ze względu na sytuację i z ograniczonymi środkami czyli zasiłkiem pielęgnacyjnym na dziecko i rentą męża, na którą wciąż czekamy czy w ogóle ją dostanie – opowiada Urszula Łupińska-Nirnberg.

Żona Wiktora, w tej trudnej dla jej rodziny sytuacji,  zdecydowała się na organizację zbiórki (link poniżej).  – Musimy podjąć walkę o życie Wiktora co wiąże się z kosztami, dojazdami, konsultacjami, suplementacją onkologiczną, rehabilitacją i opieką pielęgniarską. Dla nas liczy się każda pomoc i wsparcie. Jeśli możesz pomóż proszę. Jeśli nie, proszę przekaż dalej – apeluje U. Łupińska-Nirnberg.

https://zrzutka.pl/pz2jbm?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR1haQrqyRSBUfxStxEwHEM9DzhIV07KOU_zI1ZFk0K7-IlXL_cSeKxFT3ctutaj można dokonywać wpłat.

(red.)

error: Nie kopiuj!!!