Warmia i Mazury

Postępuje modernizacja stacji Olsztyn Główny

9 czerwca oddane zostaną do użytku kolejne perony – nr 1 i 2. Duże zmiany widać także w budowanym przejściu podziemnym, które zapewni bezpieczny dostęp do z dwóch stron miasta.

Z części obiektu już korzystają podróżni.

(PKP PLK)