Potrzebna pomoc pogorzelcom z Koszajn

W dniu 04 kwietnia br. w wyniku pożaru spłonął doszczętnie dom rodziny Państwa Pryszcz w miejscowości Koszajny.  –  W imieniu rodziny uprzejmie prosimy wszystkich ludzi dobrej woli, o najważniejsze w chwili obecnej wsparcie finansowe, które można przekazać na niżej podany numer konta bankowego poszkodowanych Mieszkańców Naszej Gminy – apeluje Gmina Małdyty.

Nr konta do dobrowolnych wpłat:  85 1020 3613 0000 6802 0105 8171

– W dniu wczorajszym, 4 kwietnia ok. godziny 13.00 zaczął się koszmar Państwa Pryszcz, mieszkańców Koszajn, druhów naszej jednostki OSP. Po dojeździe straży na miejsce, pożar był na tyle rozwinięty że nie dało się już nic uratować – napisali na swoim profilu facebookowym druhowie z Ochotniczej Straż Pożarnej w Koszajnach.

Jak informuje OSP KSRG Małdyty: – Tuż po godzinie 13.00 do SK KP PSP w Ostródzie wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego wraz z zabudową gospodarczą w miejscowości Koszajny. Po dojechaniu pierwszych zastępów cały budynek był już objęty ogniem. W wyniku pożaru cały dobytek straciło trzech druhów z OSP Koszajny . Na co dzień to oni nieśli pomoc, teraz to oni jej potrzebują. Apelujemy o pomoc pogorzelcom .

(red./fot. OSP Koszajny)