Poznaj atrakcje turystyczne Warmii i Mazur

Warmia i Mazury kuszą bogactwem atrakcji turystycznych: przyrodniczych, kulturowych, historycznych, rekreacyjnych. W ich poznawaniu i planowaniu różnych form wypoczynku w regionie pomogą dostępne publikacje, przygotowane specjalnie z myślą o turystach.

Mnogość atrakcji, czekających na turystów, którzy odwiedzają Warmię i Mazury, może przyprawić o zawrót głowy.

Co trzeba koniecznie zobaczyć? Które miejsca warto odwiedzić? Na które obiekty zwrócić szczególną uwagę? Jak zaplanować pobyt, by poczuć z niego pełną satysfakcję?

Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w licznych publikacjach tematycznych. W zależności od zainteresowań oraz preferencji dotyczących aktywnego czy relaksującego spędzania czasu, każdy znajdzie coś dla siebie i dla swoich bliskich.

Pośród szerokiego wachlarza propozycji dostępne są wydawnictwa dotyczące m.in.: zarówno letniej czy zimowej, jak i całorocznej oferty sportowo-rekreacyjnej regionu, popularnych szlaków turystycznych i kulturowych, atrakcji historycznych i militarnych, rekomendowanych obiektów agroturystycznych. Zainteresowani znajdą tu również kompleksowo opracowane mapy turystyczne.

Publikacje w formacie PDF dostępne są bezpłatnie w poświęconej im zakładce na portalu i można pobrać je na komputer, tablet lub smartfona.

POBIERZ PUBLIKACJE

(wwim)