AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Pożyczka rozwojowa dla firm

Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” informuje osoby rozpoczynające działalność lub firmy, które w latach 2017 -2019 skorzystały z dotacji na rozpoczęcie działalności o możliwości skorzystania z finansowania na rozwój firmy w ramach instrumentu unijnego RPO WiM 2014-2020 – Pożyczka Rozwojowa.

Oferta skierowana jest do osób, które prowadzą działalność na terenie województwa warmińsko-mazurskiego nie dłużej niż 3 lata.

Maksymalna kwota pożyczki to ł 000 000 zł, okres spłaty 96 m-cy, przy preferencyjnym oprocentowaniu dla części gmin od 0,92 %. Z możliwością uzyskania 12-to miesięcznej karencji w spłacie kapitału. Przez ten okres przedsiębiorca będzie zwolniony ze spłaty rat kapitałowych, a zobligowany wyłącznie do spłaty odsetek. Brak prowizji, wkładu własnego oraz innych ukrytych kosztów.

Oferujemy także bezpłatną pomoc w przygotowaniu kompletnego wniosku o pożyczkę.

Na co można przeznaczyć pożyczkę?  Otrzymane środki mogą być wykorzystane na sfinansowanie kosztów: ✓ inwestycyjnych związanych z rozwojem działalności gospodarczej w szczególności na: budowę, rozbudowę, adaptację lub remont budynków, lokali usługowych i handlowych, zakup maszyn i urządzeń w tym również środków transportu, zakup wyposażenia i sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem; ✓ obrotowych w tym towarów, surowców, materiałów do 50% wartości pożyczki. Wszystkie wydatki muszą być bezpośrednio związane z działalnością gospodarczą.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 55 248 10 90 do 93 lub na stronie internetowej Stowarzyszenia „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”: http://www.screp.pl/pozyczki-unijne/pozyczka-rozwojowa/

(UM Morąg)

error: Nie kopiuj!!!