AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Przedszkola czekają na deklaracje rodziców

W związku z decyzją o otwarciu przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego, MEN wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym i Ministrem Zdrowia przygotował wytyczne dla dyrektorów przedszkoli i organów prowadzących. Morąskie przedszkola i żłobek informują o otwarciu placówek i proszą rodziców o deklarację chęci uczęszczania dzieci w okresie epidemii.

Przedszkole „Jedyneczka”

Informacja o terminie otwarcia naszego przedszkola będzie podana na stronie internetowej i Facebooku. Zamieścimy również dokładne warunki bezpiecznego pobytu dzieci w przedszkolu.

Prosimy o pilne zgłoszenie telefoniczne (89 757 43 55 do godz. 15.00) lub drogą e-mailową na adres p1morag@neostrada.pl informacji o decyzji Państwa w sprawie uczęszczania dziecka do przedszkola w okresie epidemii związanej z COVID-19.

Przedszkole Nr 2 oraz Żłobek Miejski w Morągu

Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Zdrowia oraz Organu Prowadzącego naszego miasta, w najbliższym czasie nasza placówka zostanie otwarta. Wkrótce zamieścimy dokładny termin oraz warunki bezpiecznego pobytu dzieci.

Prosimy o pilne zgłoszenie telefoniczne (89 757 28 88) lub drogą e-mailową (pl2sekretariat@wp.pl) do 4 maja (poniedziałek) do godziny 12.00 informacji o decyzji Państwa w sprawie uczęszczania dziecka do przedszkola i żłobka w okresie epidemii.

Przedszkole nr 6 „Pod Zielonym Parasolem” w Morągu

W związku z decyzją rządu w sprawie otwarcia żłobków i przedszkoli dokładne informacje o terminie otwarcia naszego przedszkola będą podane na stronie internetowej i profilu przedszkola na Facebooku. Zamieścimy również dokładne warunki bezpiecznego pobytu dzieci w przedszkolu. Prosimy o pilne zgłoszenie telefoniczne lub drogą i -mailową informacji o decyzji Państwa w sprawie uczęszczania dziecka do przedszkola w okresie epidemii związanej z COVID 19 do poniedziałku 4 maja 2020r. do godz. 12.00. Informację – zgłoszenie należy przekazać na numer tel. (89) 757 26 34 lub adres poczty elektronicznej pod_zielonym@wp.pl.

Wytyczne dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego Wytyczne​_GIS​_i​_MZ.pdf 0.25MB

O kryteriach pierwszeństwa przy przyjęciu dziecka do przedszkola w czasie epidemii mówi Tadeusz Sobierajski, Burmistrz Morąga:

W Szkole Podstawowej w Łącznie żaden z rodziców nie wyraził chęci posłania dziecka do oddziału przedszkolnego od 6 maja br. W Szkole Podstawowej nr 2 w Morągu tylko 3 osoby chcą przekazać dziecko pod opiekę placówki.

(red.)

error: Nie kopiuj!!!