Przedszkolaki bawiły się podczas balu karnawałowego
Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci z Przedszkola „Jedyneczka” w Morągu podczas corocznego balu karnawałowego.
Pojawił się specjalny gość – Mikołaj, który zaprosił dzieci do zabaw i konkurencji przy muzyce. Wręczył także każdemu prezent. Nie zabrakło balowej uczty.
– Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń – podkreśla placówka.
(Przedszkole Jedyneczka)










