AktualnościHalo MorągWieści z ratusza

Przedszkolaki bawiły się podczas balu karnawałowego

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci z Przedszkola „Jedyneczka” w Morągu podczas corocznego balu karnawałowego.

Pojawił się specjalny gość – Mikołaj, który zaprosił dzieci do zabaw i konkurencji przy muzyce. Wręczył także każdemu prezent. Nie zabrakło balowej uczty.

– Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń – podkreśla placówka.

(Przedszkole Jedyneczka)