AktualnościHalo Morąg

Przedszkole „Jedyneczka” ogłosiło wyniki konkursu „Jesienne opowieści w obiektywie”

Przedszkole Jedyneczka ogłosiło zwycięzców jesiennego konkursu fotograficznego „Jesienne opowieści w obiektywie” !

Trzy najwyżej polubione zdjęcia to:

  1. miejsce: Lilianna Plichta z Przedszkola Jedyneczka w Morągu,
  2. miejsce: Filip Stabrowski z Przedszkola nr 6 Pod Zielonym Parasolem w Morągu
  3. miejsce: Maja Kwapisz Szkoła Podstawowa nr 2 w Morągu, klasa 0.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Przedszkole skontaktuje się z laureatami osobiście, aby przekazać nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną zabawę. Wasze piękne zdjęcia oddały magię jesieni i były dla nas źródłem inspiracji!

Poniżej nagrodzone zdjęcia konkursowe.

(Przedszkole „Jedyneczka”)