Przedszkole „Jedyneczka” ogłosiło wyniki konkursu „Jesienne opowieści w obiektywie”
Przedszkole Jedyneczka ogłosiło zwycięzców jesiennego konkursu fotograficznego „Jesienne opowieści w obiektywie” !
Trzy najwyżej polubione zdjęcia to:
- miejsce: Lilianna Plichta z Przedszkola Jedyneczka w Morągu,
- miejsce: Filip Stabrowski z Przedszkola nr 6 Pod Zielonym Parasolem w Morągu
- miejsce: Maja Kwapisz Szkoła Podstawowa nr 2 w Morągu, klasa 0.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Przedszkole skontaktuje się z laureatami osobiście, aby przekazać nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną zabawę. Wasze piękne zdjęcia oddały magię jesieni i były dla nas źródłem inspiracji!
Poniżej nagrodzone zdjęcia konkursowe.
(Przedszkole „Jedyneczka”)




