AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Przedszkolne Show „Mam talent”

Z okazji Dnia Dziecka, Przedszkole nr 6 „Pod Zielonym Parasolem” w Morągu zorganizowało wyjątkowe show „Mam Talent”, które okazało się prawdziwą ucztą artystyczną i emocjonalną. Podczas tego wydarzenia można było podziwiać odkryte talenty przedszkolaków, które zaprezentowały się w różnych dziedzinach.

Show rozpoczęły występy taneczne. Przedszkolaki zaprezentowały różnorodne układy choreograficzne, od tańców ludowych po nowoczesne, wprowadzając nas w zachwyt swoją energią i precyzją ruchu. Kolejnym punktem programu były występy recytatorskie. Mali artyści z pewnością i ekspresją prezentowali wiersze, pokazując swoje umiejętności mówienia i interpretacji tekstów.

Następnie, przyszedł czas na talenty wokalne. Zachwycając wszystkich swoją odwagą i pięknym głosem. Nie zabrakło również talentu czytelniczego, gdzie młody pasjonat literatury zaskoczył wszystkich czytaniem interpretacją bajki. Na zakończenie, można było podziwiać  talent malarski. W specjalnie przygotowanej galerii zaprezentowano prace plastyczne, które wyrażały wyobraźnię, kreatywność i talent artystyczny.

Przedszkolny Show „Mam Talent” był nie tylko wspaniałą okazją do celebracji Dnia Dziecka, ale także do odkrycia i doceniania wyjątkowych umiejętności  najmłodszych. Każdy występ spotkał się z gorącymi oklaskami i uśmiechami, a dzieci poczuły się prawdziwymi gwiazdami.

(Przedszkole nr 6 Morąg/ fot. arch. przedszkola)

error: Nie kopiuj!!!