AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKA

Przemek Kossakowski znowu w Morągu

– Dotrzymujemy słowa! Po raz kolejny będziemy mieli przyjemność organizować spotkanie z Przemkiem Kossakowskim – dziennikarzem, podróżnikiem, autorem książek „Na granicy zmysłów” i „Drobna nieuważność i inne historie”, twórcą cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Wtajemniczenie”, „Down The Road” – mówią morąscy bibliotekarze.

Temat rozmowy z gościem zależeć będzie od widowni – na początku spotkania publiczność demokratycznie głosuje i do końca będzie miała realny wpływ na przebieg spotkania. Interaktywna podróż przez lata eksperymentalnych doświadczeń autora w różnych zakątkach świata, rozszerzona historiami z najnowszej książki. Serdecznie zapraszamy!

Już wkrótce kolejne w tym roku spotkanie z Przemkiem Kossakowskim w morąskiej bibliotece. Było „Oswajanie śmierci” teraz mam nadzieję na „Odmienne stany świadomości”. Pora spotkania nieprzypadkowa – zaprasza Elżbieta Dziubińska, dyrektor MBP w Morągu.

Spotkanie odbędzie się 19 czerwca 2024 r. o godz. 20:30 w Sali Wielofunkcyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu. Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne do odbioru w bibliotece.

Zasady wydawania biletów wstępu na spotkanie:

Wejście na spotkanie możliwe jest wyłącznie za okazaniem biletu.

Bilety wstępu na spotkanie są bezpłatne.

Bilety wydawane są od 10.06.2024r. (poniedziałek) od godziny 15.00

Wejściówki wydaje wyłącznie Dział dla Młodzieży NASTKA (I piętro) w godzinach otwarcia działu (8.00 – 17.00)

Ilość biletów jest ograniczona.

Przy odbiorze biletu wymagany jest podpis na liście.

Rezerwacji biletu można dokonać telefoniczne pod nr 89 757 11 12  (od 10.06.2024, poniedziałek) pod warunkiem odbioru wejściówki najpóźniej następnego dnia w godzinach otwarcia biblioteki.

W przypadku nieodebrania rezerwacji w wyznaczonym czasie, bilet wraca do puli dostępnych wejściówek.

W szczególnych przypadkach Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu wydawania biletów.

Wszelkie zmiany ogłaszane będą na stronie biblioteki na Facebooku.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Ojczysty – dodaj do ulubionych. Edycja 2024.

(MBP Morąg)

error: Nie kopiuj!!!