Warmia i Mazury

PUP: Pomocna Dłoń

Pomocna Dłoń to ogólnopolski projekt współtworzony z wolontariuszami firmy State Street. Jest on rozszerzeniem projektu Barriers Breaking Opportunity, realizowanego w 2020 roku pod Honorowym Patronatem Marszałka Małopolski.

Działania kierowane są do wszystkich osób, które ucierpiały z powodu pandemii Covid-19, zarówno w obszarze zawodowym, ale również w sensie prawnym, relacji społecznych i zdrowia psychicznego. W szczególności autorzy programu chcą dotrzeć do osób, które mają utrudniony dostęp do świadczeń – osób z  mniejszych miejscowości, miast powiatowych czy obszarów wiejskich.
W ramach projektu oferują:  szkolenie z kompetencji interpersonalnych i biznesowych, indywidualne konsultacje i porady prawników, warsztaty psychologiczne, wsparcie dedykowanych mentorów.

Wszystkie działania odbywać się będą nieodpłatnie w formie zdalnej od kwietnia do końca 2021 roku.
Więcej informacji o projekcie oraz formularz zgłoszeniowy do aplikowania on-line znajdziecie na stronie: https://www.stellavirium.org/projekt-pomocna-dlon/
Zachęcamy do odwiedzenia strony i sprawdzenia szczegółów oraz  do obserwowania w mediach społecznościowych: na Facebook https://www.facebook.com/StellaVirium/  na LinkedIn https://www.linkedin.com/company/38099546/admin/
W przypadku pytań, można kontaktować się na numer telefonu i adres e-mail: 509 206 03,  biuro@stellavirium.org.

(PUP Ostróda)

error: Nie kopiuj!!!