AktualnościHalo MorągWieści z ratusza

Rada Nadzorcza ogłosiła dzisiaj konkurs na prezesa morąskiego szpitala

Rada Nadzorcza Spółki Szpital Miejski  sp. z o.o. w Morągu ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa morąskiej lecznicy. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 maja br. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 14 czerwca br. Szczegóły poniżej.