AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKA

Rodzinne spotkanie z planszówkami

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu zaprasza na rodzinne spotkanie z planszówkami! W sobotę 15 czerwca, w ramach obchodów  XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny,  o godz. 11:00 w Sali Wielofunkcyjnej odbędzie się Planszogranie podczas, którego przygotujemy całe stosy gier planszowych dla graczy w każdym wieku. Nie masz doświadczenia w planszograniu? Nie szkodzi! Podczas wydarzenia wspierać nas będą członkowie stowarzyszenia Planszomaniacy, którzy z chęcią doradzą w wyborze gier oraz szybko objaśnią zarówno proste jak i skomplikowane zasady.

To doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, biorąc udział w emocjonujących rozgrywkach gier planszowych. Podczas Planszogrania odbędzie się także turniej z nagrodami dla chętnych. Więcej informacji wkrótce.

Za udział w wydarzeniu przysługują odznaki „Arcymanewrator Planszowy” oraz „Biblioturnik Eventowy”, w ramach grywalizacji „Innowacyjne Podboje: Zdobywaj Odznaki Makerspace” organizowanej przez Dział dla Młodzieży NASTKA/Pracownię Orange !

Wstęp wolny

Przyjdźcie całymi rodzinami, aby wspólnie cieszyć się grą, rywalizacją i dobrą zabawą. Czekamy na Was z niecierpliwością!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Ojczysty – dodaj do ulubionych. Edycja 2024

(MBP Morąg)

error: Nie kopiuj!!!