AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

RODZINNY SEANS W PREZENCIE NA WEEKEND!

W sobotę odbędzie się Ogólnopolska Noc Bibliotek, której w tym roku towarzyszy animacja: „Jakub, Mimmi i gadające psy” – łotewsko-polska koprodukcja w reżyserii Edmundsa Jansonsa. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu otrzymała 100 bezpłatnych kodów do wyświetlania filmu online! Zainteresowani mogą zgłaszać się do Czytelni dla Dorosłych w godzinach otwarcia. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

„Jakub, Mimmi i gadające psy” to oparta na książce łotewskiej pisarki Luize Pastore (niewydanej jeszcze w Polsce), animacja łotewsko-polska. Została ona nagrodzona przez jury na festiwalu Kino Dzieci 2019 za „empatyczne, wrażliwe i atrakcyjne artystycznie ukazanie historii, która zaskakuje oryginalnością, a zarazem porusza ważne współczesne problemy kulturowe i cywilizacyjne świata dzieci i dorosłych”.
Bajka opowiada o parze kuzynów, którzy niezbyt się lubią. Wkrótce jednak pojawia się szansa, by to zmienić. Dzieci zaprzyjaźniają się z gangiem gadających psów. Przed nimi bardzo ważne wyzwanie…
Uwaga! Hasło do wyświetlenia filmu będzie działało w terminie 9.10.2020-12.10.2020!

(MBP Morąg)

error: Nie kopiuj!!!