AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKAWieści z ratusza

Rozgrywki szachowe ku pamięci Romana Kazimierczaka

Morąski Dom Kultury zaprasza na rozgrywki szachowe memoriałowe ku pamięci Romana Kazimierczaka o puchar Burmistrza Morąga.

– Za namową wielu znajomych i uczestników zdecydowałem się, że razem ze Sławkiem Bardzińskim będziemy kontynuować nasze rozgrywki, które od ponad 20 lat organizowane były przez społecznika Romana Kazimierczaka. Nasze turnieje będą prowadzone nadal społecznie oraz bezpłatnie dla wszystkich chętnych. (Wyjątkiem mogą być turnieje organizowane na dużą skalę z możliwością wygrania nagród finansowych, o których będę z dużym wyprzedzeniem informował) – mówi Kamil Kaczyński, współorganizator rozgrywek.

Planowane jest 20 spotkań (od września do czerwca) Turnieje będą rozgrywane co dwa tygodnie w poniedziałki. 7 rund, system szwajcarski, kojarzenie programem komputerowym. O ewentualnych zmianach organizatorzy będą informować na bieżąco.

– I bardzo ważne dla nas i wszystkich szachistów : W tym roku nasze rozgrywki będą „Memoriałowe” czyli ku pamięci społecznika, który przez wiele lat propagował i organizował cykliczne szachy w naszej okolicy oraz na prośby w dalszych miejscowościach – Romana Kazimierczaka. Turnieje oczywiście jak co roku są objęte patronatem Burmistrza Morąga – dodaje Kamil Kaczyński.

Więcej informacji na plakacie.

(red.)

error: Nie kopiuj!!!