Rozmowy o cyberbezpieczeństwie na Mazurach – przyjmowanie zgłoszeń

V Konwent Informatyków Warmii i Mazur potrwa od 24 do 25 kwietnia 2019 roku w Rynie. Wydarznie skierowane jest nie tylko do informatyków JST, ale również do wójtów, burmistrzów, starostów, sekretarzy JST, oraz jednostek organizacyjnych województwa warmińsko-mazurskiego.

Mottem przewodnim konwentu będzie szeroko rozumiane cyberbezpieczeństwo. Uczestnicy spotkania zapoznają się z przygotowaniami do realizacji ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa oraz obowiązkami podmiotów zobowiązanych do jej stosowania.

Poruszona zostanie również kwestia systemu zarządzania bezpieczeństwem w świetle wspomnianej ustawy oraz zaprezentowane zostaną najlepsze rozwiązania systemowe i technologiczne w zakresie budowania bezpiecznego urzędu/jednostki.

Współpraca uznanych firm technologicznych będzie gwarancją rzetelnego, opartego na warsztatach i prelekcjach spotkania w kwestii praktycznego wykorzystania dostępnych na rynku narzędzi.

W konferencji przewidziane są również wystąpienia przedstawicieli Ministerstwa Cyfryzacji, raport Najwyższej Izby Kontroli o stanie przygotowań poszczególnych jednostek do ustawy. Koncepcja konwentu zakłada podział inicjatywy na bloki tematyczne dedykowane informatykom JST, w których każdy będzie mógł wybrać do szerszego zapoznania produkty i proponowane rozwiązania.

Koszt jednostkowy udziału wynosi 200 zł. w pokoju 2 osobowym, 300 zł. jednoosobowym lub 120 zł. tylko za dzień pierwszy (bez warsztatów w dniu drugim). Każdy z uczestników wypełniając indywidualną kartę zgłoszenia, będzie mógł zadecydować o sposobie uczestnictwa i liczbie dni, w których weźmie udział.

Karty zgłoszeniowe przyjmowane są do 12 kwietnia pod adresem mailowym konwentit@warmia.mazury.pl

Organizatorem konwentu jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Do pobrania: 
Formularz zgłoszeniowy 

(wwim)