Warmia i Mazury

Rusza II edycja projektu Speed Up Your Business

Ideą projektu Speed Up Your Business jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorstw z Warmii i Mazur.

Po raz drugi Kuźnia Społeczna i Bank Żywności w Olsztynie ogłaszają nabór do projektu, w ramach którego 30 firm z województwa warmińsko-mazurskiego otrzyma pakiet bezpłatnych usług, które pozwolą im przyspieszyć rozwój biznesu. W drugiej edycji projektu jest 12 wolnych miejsc.

Warunki niezbędne, które trzeba spełnić, aby dostać się do projektu, to: prowadzenie działalności na Warmii i Mazurach, funkcjonowanie na rynku nie dłużej niż trzy lata, posiadanie statusu MŚP, uprawnienie do korzystania z pomocy de minimis i przede wszystkim chęć rozwoju.

Firmy wezmą udział w programie rozwoju przedsiębiorstw, w ramach którego otrzymają pakiet bezpłatnych usług, dostosowanych do ich potrzeb. Są to usługi promocyjne (m.in. identyfikacja wizualna, marketing), doradztwo prawne, obsługa księgowa (dostosowana do każdej formy rozliczeń), ICT (dostęp do działającego w chmurze pakietu narzędzi do zarządzania procesami w firmie), mentoring (grupowy trening biznesowy pod okiem doświadczonych przedsiębiorców), szkolenia i doradztwo.

Te ostatnie zaowocują utworzeniem indywidualnej ścieżki rozwoju we współpracy z menedżerem inkubacji, który będzie współpracował z firmą przez cały okres trwania projektu.

19 lutego (piątek) 2021 roku w godz. 11.00-15.00 odbędzie się spotkanie informacyjne online z kadrą zarządzającą projektem i specjalistami, którzy biorą w nim udział. Można rejestrować sią na nie tutaj: http://bit.ly/2N375CJ

Rekrutacja do projektu potrwa do 1 marca 2021 r. Aplikować można tutaj: bit.ly/2XAl9pR

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!