Rusza Morąska Liga Orlika: Zgłoś swoją drużynę i walcz o Puchar Burmistrza Morąga!
Miłośnicy piłki nożnej z Morąga i okolic mają niepowtarzalną okazję wziąć udział w emocjonujących rozgrywkach piłkarskich, które przenoszą się z hali na świeże powietrze! Rozpoczyna się Morąska Liga Orlika (MLO), w której drużyny będą rywalizować o prestiżowy Puchar Burmistrza Morąga.
Zapraszamy wszystkie chętne ekipy do zgłaszania się do udziału w lidze. Zasady są proste: drużyny mogą liczyć maksymalnie 15 zawodników, a udział mogą wziąć zawodnicy z różnych klas rozgrywkowych – B klasa bez ograniczeń, A klasa z maksymalnie 4 zawodnikami, a „okręgówka” z 2 zawodnikami. Aby zgłosić drużynę, należy dostarczyć listę zgłoszeniową oraz podpisany regulamin do dnia 31 marca 2025 roku. Mecze będą odbywać się w piątki, co zapewni doskonałą okazję na sportowe zakończenie tygodnia. Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 515-348-997. Nie zwlekaj, dołącz do piłkarskiej rywalizacji i poczuj ducha sportowej walki na orliku!

(organizatorzy)

