AktualnościHALO MORĄGWarmia i MazuryWieści z ratusza

Ruszyła Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego uruchomił  Platformę Przedsiębiorczości Warmii i Mazur (https://biznes.warmia.mazurv.p1/).

Celem powstania portalu jest zebranie w jednym miejscu najważniejszych informacji w obszarze przedsiębiorczości i przedstawienie ich w czytelnej i przystępnej formie. Platforma ma ułatwić również nawiązywanie współpracy pomiędzy różnymi podmiotami ekosystemu gospodarczego regionu.

– Mając na uwadze powyższe zachęcam do zapoznania się z konstrukcją i zawartością serwisu oraz zapraszam do podzielenia się przydatnymi przedsiębiorcom informacjami, które zamieszczacie Państwo na stronie swojego urzędu (np. baza terenów inwestycyjnych) i do których odnośniki mogą znaleźć się również na naszym portalu. Jednocześnie będę zobowiązany za pomoc w upowszechnianiu i promowaniu Platformy Przedsiębiorczości Warmii i Mazur wśród mieszkańców, w szczególności przedsiębiorców – mówi Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Platforma dostępna jest również w wersji mobilnej oraz jako profil na Facebooku (https://www.facebook.com/Platforma PrzedsiebiorczosciWiM/).

W przypadku zainteresowania zamieszczeniem informacji na Platformie można kontaktować się z Departamentem Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (e-mail: biznes@warmia.mazury.pl). Osobą do kontaktu w przedmiotowej sprawie jest  Damian Opalach, tel. (089) 521-93-21.

(red./UM Morąg)

error: Nie kopiuj!!!