AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Słonecznik – PIKNIK RODZINNY pn.:”BEZPIECZNA WIEŚ”

W Słoneczniku 1 lipca odbył się PIKNIK RODZINNY pn.:”BEZPIECZNA WIEŚ”, realizowany w ramach zadania: „Przedsięwzięcia związane z przeciwdziałaniem przyczynom przestępczości” z projektu złożonego przez Gminę Morąg”.

POCZĄTEK WAKACJI TO DOBRY CZAS, ABY MÓWIĆ O BEZPIECZEŃSTWIE

Dzięki projektowi zakupiono niezbędne wyposażenie dla Koła Gospodyń, a Koło wraz z Sołtysem, radą sołecką, mieszkańcami i przy współpracy z OSP, zorganizowało piknik rodzinny, gry, zabawy i konkursy. Jednym z konkursów był konkurs plastyczny o bardzo ważnej tematyce jaką jest BEZPIECZEŃSTWO.

Nagrody w konkursie wręczyła dzieciom Katarzyna Zarachowicz, Sekretarz Gminy Morąg, przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Morągu. W czasie pikniku o bezpieczeństwie uczyli też obecni policjanci z Komisariatu Policji w Morągu.

Gratulujemy wspaniałej współpracy lokalnego środowiska, wspaniałej atmosfery. Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie się lokalnej społeczności co przekłada się na dobre efekty i rozwój.

Projekt „Przedsięwzięcia związane z przeciwdziałaniem przyczynom przestępczości realizowane są przez 4 Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Morąg” – sfinansowano z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

(Gmina Morąg)

 

error: Nie kopiuj!!!