Warmia i Mazury

Śniadanie biznesowe z ekspertem

Śniadanie biznesowe online „BREXIT i COVID – nowa szansa dla dostawców z Polski na rynku niemieckim” skierowane jest do przedsiębiorców z Warmii i Mazur.

Uczestnicy zapoznają się z prawidłowym wprowadzaniem produktów na rynek niemieckojęzyczny w okresie pandemii oraz popełnianymi błędami w kontaktach z kontrahentami.

Nie zabraknie również tematów związanych ze specyfiką e-commerce na rynku polskim oraz niemieckim czy podobieństwami i różnicami między handlem tradycyjnym a elektronicznym.

Warsztaty poprowadzi Rafał Churawski –  ekspert w zakresie rynku niemieckiego specjalizujący się w polskim i niemieckim prawie cywilnym i gospodarczym, w tym: internacjonalizacji, prawie bilansowym i prawie spółek. Ekspert posiada doświadczenie w handlu międzynarodowym pełniąc funkcje menedżerskie w działach sprzedaży zagranicznych firm na terenie Niemiec.

Spotkanie odbędzie się 7 października 2021 roku w trybie online (w godz. 10-13). Zgłoszenia przyjmowane są do 6 października.

Organizatorami wydarzenia są Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz German Poland Bridge Group.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

WIĘCEJ INFORMACJI

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!