Specjalny pociąg będzie kursował po Warmii i Mazurach
Zapraszamy serdecznie na pokład specjalnych pociągów turystycznych, które pierwotnie zaplanowano w terminie lipcowym – które ze względów organizacyjnych odbędą się jednak na zakończenie lata tj. w dniach 17, 18 i 19 września. Pociągi przejadą odcinkami głównych i lokalnych linii kolejowych przebiegających na terenie północno – wschodniej Polski, będzie także okazja dla sympatyków kolei do „zaliczenia” linii całkowicie zapomnianych lub nieczynnych w ruchu pasażerskim.
Bilety na wyszczególnione poniżej pociągi z oferty MAZURY 2021 są biletami ryczałtowymi, obowiązują niezależnie od długości trasy, na jakiej podróżują pasażerowie. Ceny ofert dla różnych pociągów są zróżnicowane ze względu na długość trasy i czas przejazdu. Wszystkie pociągi objęte są całkowitą rezerwacją miejsc. Zapraszamy do skorzystania z jesiennej oferty!
PIEKARCZYK 17 WRZEŚNIA 2021 |
Przyjazd | Odjazd |
Laskowice Pomorskie | >>> | 10:55 |
łącznica Tczew Płd.-Wisła | – | – |
Malbork Kałdowo | 12:04 | 12:05 |
Malbork | 12:07 | 12:08 |
Elbląg | 12:30 | 12:37 |
Elbląg Zdrój | 12:46 | <<< |
Elbląg Zdrój | >>> | 13:00 |
Elbląg | 13:10 | <<< |
WIŚLANY 17 WRZEŚNIA 2021 |
Przyjazd | Odjazd |
Elbląg | >>> | 13:35 |
Bogaczewo | 13:46 | 13:47 |
Braniewo | 14:22 | <<< |
Braniewo | >>> | 16:44 |
Bogaczewo | 17:21 | 17:22 |
Elbląg | 17:33 | <<< |
PIENIĄŻEK 17 WRZEŚNIA 2021 |
Przyjazd | Odjazd |
Braniewo | >>> | 14:28 |
Pieniężno | 15:04 | 15:05 |
Orneta | 15:26 | <<< |
Orneta | >>> | 15:34 |
Pieniężno | 15:54 | 15:55 |
Braniewo | 16:32 | <<< |
JAGIENKA 17 WRZEŚNIA 2021 |
Przyjazd | Odjazd |
Elbląg | >>> | 18:03 |
Bogaczewo | 18:15 | 18:16 |
Małdyty | 18:39 | 18:47 |
Olsztyn Główny | 19:35 | <<< |
SZKWAŁ 18 WRZEŚNIA 2021 |
Przyjazd | Odjazd |
Olsztyn Główny | >>> | 8:01 |
Szczytno | 8:39 | 8:40 |
Ruciane Nida | 9:13 | 9:14 |
Pisz | 9:27 | 9:28 |
Ełk | 10:20 | <<< |
Ełk | >>> | 13:14 |
Giżycko | 14:00 | <<< |
Giżycko | >>> | 16:00 |
Sterławki Wielkie | 16:11 | 16:19 |
Kętrzyn | 16:32 | 16:33 |
Korsze | 16:52 | <<< |
Korsze | >>> | 18:48 |
Olsztyn Główny | 19:40 | <<< |
ORZYSZ 18 WRZEŚNIA 2021 |
Przyjazd | Odjazd |
Ełk | >>> | 10:25 |
Orzysz | 10:57 | <<< |
Orzysz | >>> | 11:19 |
Ełk | 11:55 | <<< |
NIEGOCIN 18 WRZEŚNIA 2021 |
Przyjazd | Odjazd |
Giżycko | >>> | 14:00 |
Sterławki Wielkie | 14:14 | 14:15 |
Kętrzyn | 14:30 | <<< |
Kętrzyn | >>> | 14:38 |
Sterławki Wielkie | 14:52 | 14:53 |
Giżycko | 15:06 | <<< |
BARTOSZ 18 WRZEŚNIA 2021 |
Przyjazd | Odjazd |
Korsze | >>> | 16:57 |
Bartoszyce | 17:35 | <<< |
Bartoszyce | >>> | 18:00 |
Korsze | 18:35 | <<< |
WARMIA 19 WRZEŚNIA 2021 |
Przyjazd | Odjazd |
Olsztyn Główny | >>> | 8:17 |
Iława Główna | 9:09 | <<< |
Iława Główna | >>> | 11:15 |
Toruń Miasto | 12:32 | 12:33 |
Toruń Główny | 12:40 | <<< |
Toruń Główny | >>> | 16:31 |
Inowrocław | 17:01 | <<< |
LUBAWA 19 WRZEŚNIA 2021 |
Przyjazd | Odjazd |
Iława Główna | >>> | 9:10 |
Zajączkowo Lubawskie | 9:25 | 9:26 |
Lubawa | 9:50 | <<< |
Lubawa | >>> | 10:20 |
Zajączkowo Lubawskie | 10:44 | 10:45 |
Iława Główna | 11:00 | <<< |
Do realizacji wszystkich powyższych pociągów zaplanowano skład spalinowego zespołu trakcyjnego serii MR/MRD. Skład pociągu będzie oferował Pasażerom komfortowe warunki podróżowania w dwóch członach (wagonach) z bezprzedziałową organizacją przestrzeni pasażerskiej.
Więcej informacji:
https://turkol.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=368&Itemid=15
(red.)