Spotkania klubu filmowego „Movie Się” w każdą środę w bibliotece
Zapraszamy na spotkania klubu filmowego „Movie Się” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu! Każda środa o godzinie 11:00 w Sali Wielofunkcyjnej to czas, kiedy spotykamy się, by wspólnie odkrywać świat kina. Niezależnie od tego, czy jesteś kinomanem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z filmami, nasz klub jest dla Ciebie!
Wstęp wolny!
Dołącz do nas, a zapewnimy Ci niezapomniane filmowe emocje i interesujące dyskusje. Nie przegap okazji, by spędzić czas w miłym towarzystwie i poszerzyć swoje horyzonty!
Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu, Sala Wielofunkcyjna
Każda środa, godzina 11:00
Czekamy na Ciebie!
Więcej informacji o najbliższych spotkaniach na stronie www: https://www.bibliotekamorag.pl/oferta/klub-filmowy/
(MBP Morąg)

