AktualnościHalo Morąg

Spotkanie rolników z regionu z ministrem rolnictwa

Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza serdecznie była organizatorem spotkania dotyczącego aktualnej sytuacji w rolnictwie. Gościem był Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Czesław Siekierski. Wzięli w nim również udział rolnicy z gminy Morąg.

W Olsztynie odbyło się spotkanie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesława Siekierskiego z rolnikami Warmii i Mazur, poświęcone rozwojowi i przyszłości rolnictwa.

W obliczu trudnej sytuacji w rolnictwie, wynikającej z wyzwań rynkowych i zmian klimatycznych, dialog z przedstawicielami sektora jest kluczowy, aby wspólnie wypracować skuteczne rozwiązania i wesprzeć polskich rolników.

(Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza)