AktualnościHALO MORĄG

Srebro i brąz par z SKT „U Mirka” na turnieju w Elblągu

W sobotę pary ze Sportowego Klubu Tanecznego ” U Mirka” startowały w Elblągu na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego.

„Jantar”. Ze srebrem w kat 10-11 lat kl. H do domu wróciła para Marcin Fąfara, Alicja Stocka. Złoto wytańczyła para : Jakub Klekowski, Maja Obuchowicz, która po raz pierwszy zaprezentowała się w nowej kategorii wiekowej. Również na I miejscu, potwierdzając dobra formę uplasowali się: Michał Tuchewicz, Martyna Szerszeń oraz Jeremiasz Dobrzeniecki , Karolina Miazga.

Na elbląskim Turnieju kat 10-11 lat kl G reprezentowała nasz klub para Arkadiusz Pych, Julia Obuchowicz. Arek i Julia wytańczyli wczoraj srebro. W nowej klasie tanecznej F kat.12-13 lat wystartowała para Mateusz Oczyński, Nikola Klekowska. Para stanęła na trzecim stopniu podium , zdobywając brązowy medal.

W kat. pow. 15 lat w Elblągu startowali: Olaf Zacharewicz, Klaudia Repka. W stylu LA w kl. C zabrakło kilku skreśleń , aby nasi tancerze awansowali do kolejnej rundy. Lepiej wypadła nasza para w stylu ST kl. D , gdzie Olaf i Klaudia awansowali do finału i zajęli w nim VI miejsce. Życzymy samych finałów na kolejnych zawodach!