AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Styczniowa sesja Rady Miejskiej w Morągu

W piątek, 22 stycznia br. na XXII sesji spotkali się morąscy radni miejscy. Transmisję z obrad można obejrzeć w internecie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Morągu w zakładce „Transmisja sesji Rady Miejskiej w Morągu”.

Czym zajmowali się radni?

Porządek obrad (PDF, 274.3 KiB)

Zmiana WPF (PDF, 4.3 MiB) – uchwała przegłosowana jednogłośnie.

Zmiana budżetu na 2021 r. (PDF, 7.6 MiB) -– uchwała przegłosowana jednogłośnie.

Wniesienie wkładu pieniężnego i objęcia dodatkowych udziałów w Szpitalu Miejskim Sp. z o.o. w Morągu (PDF, 459.9 KiB) – – uchwała przegłosowana jednogłośnie.

Wieloletni plan rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych (PDF, 2.2 MiB) – – uchwała przegłosowana jednogłośnie.

Zgłoszenie kandydata do składu Powiatowej Rady Rynku Pracy w Ostródzie (PDF, 636.6 KiB) – – uchwała przegłosowana jednogłośnie.

Do porządku obrad został wprowadzony punkt dotyczący udzielenia pomocy dla województwa warmińsko-mazurskiego do realizacji w 2021 roku zadania rozbudowy drogi nr 528. Gmina Morąg dołoży, w ramach dotacji celowej 229 tys. zł  na budowę chodników i zatoki autobusowej w miejscowości Niebrzydowo. Środki zostaną przekazane na podstawie umowy zawartej między Gminą Morąg a Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Uchwała przegłosowana jednogłośnie.

(red.)

error: Nie kopiuj!!!