ŚWIATOWEJ SŁAWY FILMOWIEC WSPÓŁPRACUJE Z KONDRATEM!

Michael Seresin, operator filmowy i winiarz, odwiedził warszawski BARaWINO! Twórca filmowy, który pracował przy tak znanych produkcjach, jak: „Harry Potter i Więzień Azkabanu”, „Ptasiek”, „Midnight Express”, „Grawitacja”, „Ewolucja planety małp”, czy „Step-up – Taniec zmysłów”, postanowił realizować się również w innej dziedzinie.

Na początku lat dziewięćdziesiątych zapragnął stworzyć winiarnię, która będzie produkować naturalne, jakościowe wina. Tak powstała winnica Seresin Estate. Kinematograficzne powiązania stały się okazją do współpracy polsko-nowozelandzkiej. Ale nie na polu filmowym. Michael Seresin oraz Marek Kondrat postanowili wymienić się swoimi doświadczeniami odnośnie pasji winiarskiej.

W październiku w warszawskim oraz krakowskim BARaWINO zagościł światowej sławy operator filmowy, który z pasji do produktów organicznych, wina i jedzenia, założył winnicę Seresin Estate. Jego wina są dostępne w ofercie „Kondrat Wina Wybrane” od początku i ze względu na autorskie podejście właściciela, cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

(Hanna Krawczyńska)