Szpital Miejski w Morągu zmienił zasady rejestracji do POZ
Pacjenci korzystający z Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Szpitalu Miejskim w Morągu mogą już zapisywać się na wizyty w nowym systemie rejestracji.
Pod koniec maja br. uruchomiono miesięczną rejestrację na czerwiec do Katarzyny Kwiasowskiej. Placówka informuje, że zmiana jest odpowiedzią na oczekiwania pacjentów i ma ułatwić planowanie wizyt.
W razie pytań szpital zachęca do kontaktu telefonicznego pod numerem 89 307 00 24.
(red.)

