AktualnościHalo Morąg

Szpital Miejski w Morągu zmienił zasady rejestracji do POZ

Pacjenci korzystający z Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Szpitalu Miejskim w Morągu mogą już zapisywać się na wizyty w nowym systemie rejestracji.

Pod koniec maja br. uruchomiono miesięczną rejestrację na czerwiec do Katarzyny Kwiasowskiej. Placówka informuje, że zmiana jest odpowiedzią na oczekiwania pacjentów i ma ułatwić planowanie wizyt.

W razie pytań szpital zachęca do kontaktu telefonicznego pod numerem 89 307 00 24.

(red.)