Sztafeta z Betlejemskim Światłem Pokoju dotarła do Gminy Morąg
W tym roku harcerze przekazują Światło z przesłaniem „Kochaj czynem”, które zachęca nas wszystkich do tego, aby nawet małymi działaniami budować lepszą przyszłość dla nas wszystkich. Żeby pomagać innym i być uważnym na to, co się dzieje wokół nas.
Odwiedzili dziś Urząd Miejski w Morągu kierując Płomień Pokoju na ręce Tomasza Orłowskiego – Burmistrza Morąga, Morąskiego Domu Kultury oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu.
Zadanie sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030
(ZHP Morąg/ UM Morąg)







