Szwalnia Sztuki Podstawowej znów w akcji!
W Pracowni Orange MBP w Morągu wznowiono warsztaty krawieckie, a wraz z nimi kreatywną przygodę z materiałami, igłami i nićmi! Tym razem przygotowywano się na wiosnę – szyto wiosenne liście, które mogą stać się piękną podkładką pod talerz lub serwetką pod świąteczny stroik.
Było twórczo, inspirująco i oczywiście bardzo wesoło! Jeśli chcesz do dołączyć i nauczyć się podstaw szycia w świetnej atmosferze – śledź biblioteczne kolejne spotkania. Wiosna to idealny czas na nowe pasje.
(red./MBP Morąg/fot. MBP Morąg)





