AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Szyjemy maseczki dla Morąga

Gmina Morąg wspiera tę akcję i wszystkich mieszkańców prosi o jej wsparcie. WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ. JAK ZAWSZE LICZYMY NA WIELKIE SERCA MORĄŻAN.Jest to możliwe w następujący sposób:
➡ dobrowolna wpłata na konto zbiórki
➡ włączenie się w akcję szycia lub wycinania maseczek, jeśli posiadacie takie umiejętności i możliwości, ze szczególnym apelem do przedsiębiorstw krawieckich;
➡  wypożyczenie swojej maszyny dla osób szyjących.

Maseczki przeznaczone są dla pracowników morąskich instytucji zaangażowanych w działania związane z zapobieganiem epidemii koronawirusa.
Będą też dystrybuowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Morągu dla naszych mieszkańców, w pierwszej kolejności dla mieszkańców w tzw. grupie podwyższonego ryzyka.
– Akcję wspiera też Burmistrz Morąga, przeznaczając na zakup materiałów środki finansowe z budżetu Gminy Morąg w wysokości 2000 zł. Przy tej okazji składamy wielkie słowa uznania i podziękowania dla wszystkich osób, które w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, podejmują się działań mających na celu wsparcie walki z epidemią – mówi Katarzyna Zarachowicz, sekretarz Gminy Morąg.

Bardzo liczymy na wasze wsparcie.

(UM Morąg)

error: Nie kopiuj!!!