AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Tancerki z Hipnotic Crazy Girls i Hipnotic MBP z wizytą u Burmistrza Morąga

Tancerki z Hipnotic Crazy Girls i Hipnotic MBP z trenerem Piotrem Beńko spotkały się z Burmistrzem Morąga Tadeuszem Sobierajskim oraz zastępca Burmistrza Morąga Katarzyną Zarachowicz. Włodarze naszej gminy gratulowali osiąganych sukcesów.

Tancerki z obu grup podziękowały Burmistrzowi Tadeuszowi Sobierajskiemu za miłe przyjęcie i nagrodę – bon w wysokości 1000zł za zwycięstwo w Mistrzostwach Świata w Libercu dla obu formacji.

– Milo jest patrzeć, jak nasze dzieci i młodzież rozwijają swoje pasje i osiągają sukcesy. Nie pozostaje nic innego jak tylko je w tym wspierać, życzyć dalszego rozwoju i czekać na kolejne zwycięstwa – powiedziała naszemu portalowi Katarzyna Zarachowicz, zastępca Burmistrza Morąga.

Hipnotic Crazy Girls  to formacja taneczna ze studia tańca Hipnotic w Morągu. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy na treningach dziewczyny zostały Mistrzyniami Świata w kategorii Urban Street Dance Juniors Showcases, które odbyły się w czeskim Libercu.

Natomiast tancerki z Hipnotic MBP zostały Mistrzyniami Świata w kategorii Urban Street Dance Mixed age Schowcases – Wadf 2023 World Dance Championship.

(red./fot. Adam Gancewski)

error: Nie kopiuj!!!